Kiosk specjalizuje się w technice tańca współczesnego oraz jazzu. Zajęcia prowadzi Kalina Porazińska, pedagog z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Osoba o świetnym podejściu do ludzi, która doskonale potrafi połączyć funkcję wymagającego trenera, wulkanu pozytywnej energii oraz, jak mówią o niej inni, „tanecznej mamy”.

 

Grafik zajęć w Kiosku Ruchu

 

PRZYJDŹ, ZATAŃCZ, ZOSTAŃ WAŻNĄ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU! TANIEC TRZEBA MIEĆ W SERCU, RESZTĘ MOŻNA WYĆWICZYĆ!

 
Formacje Ruchu_kiosk_ruchupng

Formacje Ruchu

Formacje pracują w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz jazzu. Grupy trenują 3 razy w tygodniu, doskonaląc technikę oraz przygotowując choreografie na turnieje i festiwale. Do formacji obowiązuje nabór, który odbywa się we wrześniu.

Zespoly (1).png

Zespoły

To przestrzeń dla wszystkich tancerzy, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z tańcem i trenują minimum rok. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Zespół nakierowany jest na naukę i doskonalenie techniki tańca oraz przygotowywanie choreografii.

open.jpg

Zajęcia Open

To przestrzeń dla wszystkich tancerzy, którzy chcą czerpać radość z ruchu i rozwijać się w swojej pasji W ofercie posiadamy zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Bez zobowiązań!

stretching_kiosk_ruchu

Stretching

Ćwiczenia oddechowe, rozluźniające, rozciągające oraz wzmacniające, wykorzystujące proste pozycje jogi, elementy pilatesu oraz zajęć zdrowy kręgosłup. To zajęcia skierowane dla każdego, bez względu na wiek oraz tryb życia.

lekcje_indywidualne_kiosk_ruchu

Lekcje indywidualne

Lekcje dla wszystkich wymagających tancerzy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na lekcjach indywidualnych. To czas dla osób, które chcą ćwiczyć pod okiem doświadczonego instruktora.

warsztaty_kiosk_ruchu

Warsztaty

Dbając o rozwój naszych tancerzy, organizujemy także cykliczne warsztaty stacjonarne, które odbywają się weekendowo poza regularnymi treningami. Doskonała forma doskonalenia umiejętności i zastrzyk nowej wiedzy.

Zapraszamy na salę!

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się na dużej sali gimnastycznej w jednej z gdańskich szkół. Ogromna przestrzeń, drabinki, sprzęt sportowy oraz dostęp do mniejszej sali z lustrami umożliwia nam w pełni wykorzystanie zarówno Waszego, jak i naszego potencjału!