formacje ruchu.png

Formacje Ruchu

 

Formacje pracują w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz jazzu. Grupy trenują 3 razy w tygodniu, doskonaląc technikę oraz przygotowując choreografie na turnieje i festiwale. Zespół ma również wsparcie profesjonalnych specjalistów takich jak coach sportowy, dietetyk oraz fizjoterapeuta, którzy pomagają nam przygotować się dobrze i kompleksowo do sezonu. Pierwsze dwa treningi w tygodniu nakierowane są na ogólny rozwój i budowanie choreografii, trzeci zaś (piątkowy) to praca z naszymi specjalistami, zaproszonymi gośćmi oraz treningi tematyczne dopasowane do oczekiwań tancerzy (skoki, piruety, akrobatyka itp.). Piątek to również czas na pracę indywidualną, przygotowywanie solo, twórczą burzę mózgów, czyli czas, kiedy każdy może przyjść i skorzystać z sali wedle własnych potrzeb.

Aby dołączyć do grupy, musisz wziąć udział w naborze, który organizowany jest we wrześniu. Istnieje również możliwość dołączenia w trakcie sezonu, umawiając się wcześniej na indywidualną konsultację. 

Formacje ruchu podzielone są ze względu na wiek tancerzy:

  • FORMACJE MŁODZIEŻOWE

Ta grupa taneczna to nie tylko ciężka praca oraz reprezentowanie Kiosku Ruchu na najważniejszych wydarzeniach tanecznych – to zespół fajnych tancerzy, których łączy pasja. Do zespołu przyjmujemy osoby, które będą się wzajemnie wspierać, które nie boją się tworzyć, nie boją się wyzwań i są otwarte na nowe i czasem nieznane.

CENNIK ZAJĘĆ FORMACJE MŁODZIEŻOWE

  • Formacja młodzieżowa 16+ lat (4,5 godz. zajęć tygodniowo + sala dla solistów): 250zł miesięcznie.

  • Formacja młodzieżowa 12-15 lat (4,5 godz. zajęć tygodniowo + sala dla solistów): 250zł miesięcznie.

W CENĘ WLICZONE SĄ TRENINGI OGÓLNE, TEMATYCZNE (COACH SPORTOWY, FIZJOTERAPEUTA, DIETETYK, LEKCJE Z GOŚĆMI, LEKCJE TEMATYCZNE) ORAZ PRZESTRZEŃ DLA SOLISTÓW. 

TANCERZE FORMACJI MOGĄ LICZYĆ NA ZNIŻKI NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ORAZ WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ KIOSK RUCHU.

  • FORMACJE DZIECIĘCE

Formacje dziecięce to przede wszystkim nauka tańca przez zabawę, ale również wspaniałe doświadczenie dla młodego artysty. Zespół uczy odpowiedzialności, dyscypliny, czasami radzenia sobie z porażkami, ale również cieszenia się ze wspólnych sukcesów. Oprócz umiejętności tanecznych uczy wspierania innych, zdrowej rywalizacji oraz pokazuje, że taniec to wspaniała pasja. 

CENNIK ZAJĘĆ FORMACJE DZIECIĘCE

  • Formacja dziecięca 9-11 lat (4,5 godz. zajęć tygodniowo + sala dla solistów): 250zł miesięcznie.

  • Formacja dziecięca 6-8 lat (3,5 godz. zajęć tygodniowo + sala dla solistów): 200zł miesięcznie.

W CENĘ WLICZONE SĄ TRENINGI OGÓLNE, TEMATYCZNE (COACH SPORTOWY, FIZJOTERAPEUTA, DIETETYK, LEKCJE Z GOŚĆMI, LEKCJE TEMATYCZNE) ORAZ PRZESTRZEŃ DLA SOLISTÓW. 

TANCERZE FORMACJI MOGĄ LICZYĆ NA ZNIŻKI NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ORAZ WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ KIOSK RUCHU.

Grafik zajęć