akrobatyka.png

Akrobatyka

 

AKROBATYKA

Podczas zajęć wzmocnicie cały organizm, poprawicie gibkość, poznacie wszechstronne ćwiczenia akrobatyczne: gwiazdy, mostki, fiflak’i, stanie na rękach, stanie na głowie, aerial itd. Zapewniamy, również, że zajęcia to świetna zabawa, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz pełna opieka pod okiem doświadczonego trenera, pasjonaty!

  • AKROBATYKA DLA DZIECI (DO 11 LAT, FORMACJE RUCHU 3 I 4):

W młodszej grupie zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są w formie zabawy tak, aby dzieci chętnie przyswajały nowe ćwiczenia i powtarzały je. Trening oparty jest na stosowaniu różnorodnych zestawów ćwiczeń wpływających na poprawę aparatu kostno-mięśniowego, ale również na nauczaniu elementów akrobatycznych, które dzieci mogą wykorzystać w choreografiach Formacji oraz pokazach solowych. 

  • AKROBATYKA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (12+ LAT, FORMACJE RUCHU 1 I 2):

Akrobatyka to doskonałe uzupełnienie codziennego treningu tanecznego, możliwość nauki podstawowych akrobatycznych ewolucji i zaspokojenia naturalnych potrzeb ruchu oraz wysiłku fizycznego. Podczas treningów młodzież wzmocni swoje ciało, poprawi kondycję, gibkość oraz nauczy się elementów akrobatycznych, które mogą wykorzystać w choreografiach Formacji, oraz pokazach solowych. 

CENNIK ZAJĘĆ

  • Grupa dzieci / młodzież (1 godz. zajęć tygodniowo): 30zł za lekcje lub karnet 100zł za miesiąc (4 zajęcia).

  • Tancerze Formacji Ruchu (1 godz. zajęć tygodniowo): 20zł za lekcje lub karnet 80zł za miesiąc (4 zajęcia).

Grafik zajęć